Main logo

PRODUKTY

ZADZWOŃ 32 326 09 83

INTERAKTYWNA PUBLIKACJA

Softbook jest systemem do tworzenia własnych publikacji interaktywnych czy e-książek. Produkt posiada własną platformę, dzięki której połączysz własne publikacje z telefonem komórkowym, tabletem czy na komputerze na dowolnym systemie operacyjnym.
Program obsługuje pliki:

CMS - SYSTEMY ZARZĄDZANIA TREŚCIĄ

SoftCMS™ jest to kompleksowe narzędzie dzięki zintegrowanemu systemowi CMS oraz gotowy framework, w którym każdy deweloper znajdzie swoje miejsce. Dzięki panelowi administracyjnemu, można samodzielnie zarządzać treścią witryny szybko i bezproblemowo.

ZOBACZ DEMO


     

KAMPANIE MAILINGOWE

SoftMail jest platformą służącą do masowej wysyłki poczty. Dzięki temu oprogramowaniu dostępnemu na każdym urządzeniu wyślesz dowolną liczbę wiadomości do dowolnej liczby Twoich subskrybentów. Z naszą aplikacją zdefiniujesz własne listy mailingowe, ustawienia kont pocztowych czy szablony wiadomości HTML z edytorem WYSIWYG, które również możesz zapisać i używać w dowolnej chwili. Dodatkowo z każdej wysyłki tworzone jest archiwum do którego masz dostęp tylko Ty, gdzie podejrzeć możesz ile, jakie i do kogo zostały wysłane wiadomości w formacie PDF lub Excel. Jako że jest jest to aplikacja wieloplatformowa tworząc kampanię np. korzystając z oprogramowania na PC, widzisz wszystko na np. komórce czy tablecie.

SYSTEM SKLEPU INTERNETOWEGO

Sklep Softgraf jest to aplikacja wykonana w całości w technologii RWD (Responsive Web Design) przez co wyświetla się tak samo na każdym dostępnym urządzeniu - PC/Tablet/Smartphone. Dodatkowo nasz produkt współpracuje z wieloma źródłami danych przez co jest to idealne narzędzie dla firm posiadających wewnątrzfirmowe oprogramowanie klasy ERP i chcących połączyć produkowane/magazynowane elementy z naszym sklepem. Dodatki do aplikacji np. obsługa płatności online, galerie produktów itp. to standardy, które otrzymujesz w cenie projektu.

CZYTAJ WIĘCEJ

POMAGAMY W PROWADZENIU BIZNESU

Opracowany przez nas system CRM był tworzony z naszymi klientami. Oznacza to, że posiada funkcjonalności, które w realny sposób były i są potrzebne w prowadzonych przez nich biznesach. Jednocześnie posiada zbiór ogólnych funkcjonalności integrujących w naturalny sposób pracę zespołów.

CZYTAJ WIĘCEJ