Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na używanie plików cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Rozumiem

Einscan Pro 2X 2020

Skanery 3D EinScan PRO 2X 2020 to najbardziej zaawansowane urządzenie w technologii pomiaru danych.

Zastosowania skanera EINSACN PRO 2X 2020:
 • Prototypowanie 3D PROTOTYPOWANIE W PRZEMYŚLE
 • Inżynieria Odwrotna INŻYNIERIA ODWROTNA
 • Pomiar cech geometryczncyh POMIAR CECH GEOMETRYCZNYCH
 • Kontrola Jakości KONTROLA JAKOŚCI

Druga generacja popularnych urządzeń łączy mobilność konstrukcji i wszechstronność zastosowań z jeszcze lepszymi parametrami skanowania. Za niespotykaną szybkość pomiaru odpowiadają najnowocześniejsze podzespoły i zoptymalizowane algorytmy przetwarzania danych. Nowe oprogramowanie EXSCAN PRO 2X 2020 zostało zoptymalizowane pod względem obsługi plików o dużych wielkościach, co gwarantuje szybką pracę bez zacinania. Nowoczesny i intuicyjny interfejs zapewnia wygodną pracę w każdych warunkach. Urządzenie ma lekką konstrukcję, jest poręczne i mobilne, co przydaje się w zastosowaniach przemysłowych do skanowania trudno dostępnych miejsc.

Akcesoria do skanerów 3D EinScan PRO 2X 2020
Kamera do skanowania tekstur-umożliwia skanowanie z kolorową teksturą. Pakiet przemysłowy - pozwala na skanowanie stacjonarne swobodne i automatyczne ze zwiększoną dokładnością.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

 • KOMPAKTOWY I ŁATWY W OBSŁUDZE
  Skaner 3D nie wymaga skomplikowanych kalibracji, a jego działanie jest bardzo intuicyjne. Wystarczy zainstalować oprogramowanie i podłączyć skaner do komputera, aby uzyskać precyzyjne skany w krótkim czasie.

 • ZAWROTNA PRĘDKOŚĆ SKANOWANIA
  Skaner EinScan PRO 2X 2020 stanowi przełom w szybkości skanowania 3D, przetwarzając aż do 1 500 000 punktów na sekundę w ręcznym trybie skanowania „Rapid”. Transmisja danych odbywa się przez USB 3.0.

 • ZWIĘKSZONA DOKŁADNOŚĆ I JAKOŚĆ SKANÓW
  Dokładność pojedynczego skanu w trybach stacjonarnych wynosi teraz 0,04 mm. Dokładność skanowania ręcznego z wykorzystaniem markerów to 0,05 mm, a bez markerów to 0,1 mm. Minimalna odległość skanowanych punktów to aż 0,2 mm, dzięki czemu uzyskujemy skany 3D wysokiej jakości.

 • OPROGRAMOWANIE EXSCAN PRO 2X 2020
  Odświeżanie obrazu jest jeszcze sprawniejsze niż dotychczas. Użytkownik ma możliwość edycji rozdzielczości w czasie pracy ze skanerem 3D. System pozwala na edycję siatki trójkątów np.: czyszczenie, łączenie skanów, wypełnianie otworów, upraszczanie siatki, wygradzanie czy wyostrzanie. Zapis do formatów: STL, OBJ, PLY, ASC, 3MF i P3 (plik z markerami).

 • PRECYZYJNA KONTROLA JAKOŚCI
  Porównaj uzyskane skany 3D z modelem zaprojektowanym w CAD lub z dokumentacją techniczną. Skoryguj wszystkie błędy i odchyłki wymiarowe przed rozpoczęciem masowej produkcji.

 • NIEZASTĄPIONE W INŻYNIERII ODWROTNEJ
  Skanery 3D to podstawowe narzędzia w inżynierii odwrotnej pozwalające w łatwy i szybki sposób wykonać cyfrowy obraz przedmiotu. Dzięki temu można odtworzyć uszkodzony obiekt lub zmodyfikować model 3D.

 • WSPARCIE SZYBKIEGO PROTOTYPOWANIA
  Zastosowanie skanerów 3D przyspiesza proces powstawania kolejnych wariantów produktu i ułatwia wprowadzanie modyfikacji do projektu.

 • SZYBKI POMIAR CECH GEOMETRYCZNYCH
  Skanowanie 3D to najszybszy i najdokładniejszy sposób zebrania danych, takich jak: wymiary, odległości między otworami, kąty między płaszczyznami. Pozwala to przygotować pełną dokumentację techniczną fizycznego obiektu.

 • UNIWERSALNE TRYBY SKANOWANIA I RODZAJE DOPASOWANIA
  Ręczne tryby skanowania: Szybki i HD oraz stacjonarne: automatyczny i swobodny umożliwia łączenie skanów za pomocą geometrii, markerów, zakodowanych markerów oraz wspierany jest przez dopasowanie manualne.

 • DODATKOWE MODUŁY ZWIĘKSZAJĄCE WSZECHSTRONNOŚĆ SKANERA 3D
  Skaner EinScan PRO 2X 2020 można rozbudowć o kamerę do skanowania kolorowych tekstur, czy pakiet przemysłowy, który umożliwia skanowanie stacjonarne oraz automatyczne na stole obrotowym.

 • OPROGRAMIOWANIE DO PROJEKTOWANIA SOLIDEDGE SHINING
  Najnowsze oprogramowanie SolidEdge 2019 stworzone specjalnie dla skanerów Shining3D, czyli SolidEdge SHINING posiada wszystkie niezbędne funkcjedo wykorzystania w inżynierii odwrotnej, projektowania generatywnego oraz przeprowadzsenia sy,ulacji MES. Oprogramowanie EXSCAN zostało zintegrowane z oprogramowaniem SolidEdge, tworząc razem kompletne rozwiązanie.

 • OPROGRAMOWANIE EXSCAN PRO 2X 2020
  -przyjazny interfejs i łatwa obsługa
  -umożliwia zapis do formatów: STL, OBJ, PLY, ASC, 3MF i P3 (plik z markerami)
  -kompatybilność z większością programów CAD (w tym SolidEdge 2019)
  -umożliwia edycję siatki trójkątów (MESH)
  -eksport pliku bezpośrednio do druku 3D
  -wymagania systemowe: Win 7, Win 8, Win 10, 64 bit; NVIDIA GTX770 lub wyższa; >4G; CPU: i7 lub wyższy; RAM: 16G lub wyższa; USB 3.0


DANE TECHNICZNE:

Dokładność do 0,045 mm
Szybkość skanowania 3 000 000 pkt/s
Zakres pojedynczego skanu do 250×200 mm
Rozdzielczość 0,2 -2 mm
 • Einscan Pro
  KOMPAKTOWY I ŁATWY
  W OBSŁUDZE

  Skaner 3D nie wymaga
  skomplikowanych kalibracji

 • Einscan Pro
  ZAWROTNA PRĘDKOŚĆ
  SKANOWANIA

  Przełom w szybkości
  skanowania 3D, przetwarzając
  aż do 3 000 000/s

 • Einscan Pro
  OPROGRAMOWANIE
  EXSCAN PRO 2X 2020

  Odświeżanie obrazu jest
  jeszcze sprawniejsze niż dotychczas.

 • Einscan Pro
  ZWIĘKSZONA DOKŁADNOŚĆ
  I JAKOŚĆ SKANÓW

  Dokładność pojedynczego skanu
  w trybach stacjonarnych wynosi teraz 0,04 mm

SZYBKI PRZEGLĄD REALIZACJI

Może przegląd realizacji pomoże Tobie w wyborze urządzenia:

JESTEŚ ZAINTERESOWANY?

Przedstaw nam swoje zapotrzbowanie, a my przgotujemy Tobie ofertę nie do odrzucenia.