Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na używanie plików cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Rozumiem

Einscan PRO HD

Skanery 3D EinScan PRO HD to najbardziej zaawansowane urządzenie w technologii pomiaru danych.

Zastosowania skanera EINSACN PRO HD:
 • Prototypowanie 3D PROTOTYPOWANIE W PRZEMYŚLE
 • Inżynieria Odwrotna INŻYNIERIA ODWROTNA
 • Pomiar cech geometryczncyh POMIAR CECH GEOMETRYCZNYCH
 • Kontrola Jakości KONTROLA JAKOŚCI

Druga generacja popularnych urządzeń łączy mobilność konstrukcji i wszechstronność zastosowań z jeszcze lepszymi parametrami skanowania. Za niespotykaną szybkość pomiaru odpowiadają najnowocześniejsze podzespoły i zoptymalizowane algorytmy przetwarzania danych. Nowe oprogramowanie EXSCAN PRO HD zostało zoptymalizowane pod względem obsługi plików o dużych wielkościach, co gwarantuje szybką pracę bez zacinania. Nowoczesny i intuicyjny interfejs zapewnia wygodną pracę w każdych warunkach. Urządzenie ma lekką konstrukcję, jest poręczne i mobilne, co przydaje się w zastosowaniach przemysłowych do skanowania trudno dostępnych miejsc. Skaner 3D nie wymaga skomplikowanych kalibracji, a jego działanie jest bardzo intuicyjne. Wystarczy zainstalować oprogramowanie i podłączyć skaner do komputera, aby uzyskać precyzyjne skany w krótkim czasie.

Akcesoria do skanerów 3D EinScan PRO HD
Kamera do skanowania tekstur-umożliwia skanowanie z kolorową teksturą. Pakiet przemysłowy - pozwala na skanowanie stacjonarne swobodne i automatyczne ze zwiększoną dokładnością. Kamera HD -daje możliwość skanowania obiektów o nieskomplikowanej geometrii bez markerów.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

 • ZAWROTNA PRĘDKOŚĆ SKANOWANIA
  Skaner EinScan PRO HD stanowi przełom w szybkości skanowania 3D, przetwarzając aż do 1 500 000 punktów na sekundę w ręcznym trybie skanowania „Rapid”. Transmisja danych odbywa się przez USB 3.0.

 • ZWIĘKSZONA DOKŁADNOŚĆ I JAKOŚĆ SKANÓW
  Dokładność pojedynczego skanu w trybach stacjonarnych wynosi teraz 0,04 mm. Dokładność skanowania ręcznego z wykorzystaniem markerów to 0,05 mm, a bez markerów to 0,1 mm. Minimalna odległość skanowanych punktów to aż 0,2 mm, dzięki czemu uzyskujemy skany 3D wysokiej jakości.

 • OPROGRAMOWANIE EXSCAN PRO
  Odświeżanie obrazu jest jeszcze sprawniejsze niż dotychczas. Użytkownik ma możliwość edycji rozdzielczości w czasie pracy ze skanerem 3D. System pozwala na edycję siatki trójkątów np.: czyszczenie, łączenie skanów, wypełnianie otworów, upraszczanie siatki, wygradzanie czy wyostrzanie. Zapis do formatów: STL, OBJ, PLY, ASC, 3MF i P3 (plik z markerami).

 • GŁÓWNE CECHY OPROGRAMOWANIA EXSCAN
  -nowy interfejs oraz optymalizacja oprogramowania
  -obsługa przyjazna dla użytkownika
  -nowe możliwości pracy
  -jednoczesne wyświetlanie danych
  -wysoka kompatybilność
  -edycja siatki trójkątów (MESH)

 • PRECYZYJNA KONTROLA JAKOŚCI
  Porównaj uzyskane skany 3D z modelem zaprojektowanym w CAD lub z dokumentacją techniczną. Skoryguj wszystkie błędy i odchyłki wymiarowe przed rozpoczęciem masowej produkcji.

 • NIEZASTĄPIONE W INŻYNIERII ODWROTNEJ
  Skanery 3D to podstawowe narzędzia w inżynierii odwrotnej pozwalające w łatwy i szybki sposób wykonać cyfrowy obraz przedmiotu. Dzięki temu można odtworzyć uszkodzony obiekt lub zmodyfikować model 3D.

 • WSPARCIE SZYBKIEGO PROTOTYPOWANIA
  Zastosowanie skanerów 3D przyspiesza proces powstawania kolejnych wariantów produktu i ułatwia wprowadzanie modyfikacji do projektu.

 • SZYBKI POMIAR CECH GEOMETRYCZNYCH
  Skanowanie 3D to najszybszy i najdokładniejszy sposób zebrania danych, takich jak: wymiary, odległości między otworami, kąty między płaszczyznami. Pozwala to przygotować pełną dokumentację techniczną fizycznego obiektu.

 • UNIWERSALNE TRYBY SKANOWANIA I RODZAJE DOPASOWANIA
  Ręczne tryby skanowania: Szybki i HD oraz stacjonarne: automatyczny i swobodny umożliwia łączenie skanów za pomocą geometrii, markerów, zakodowanych markerów oraz wspierany jest przez dopasowanie manualne.

 • DODATKOWE MODUŁY ZWIĘKSZAJĄCE WSZECHSTRONNOŚĆ SKANERA 3D
  Skaner EinScan PRO HD można rozbudowć o kamerę do skanowania kolorowych tekstur, czy pakiet przemysłowy, który umożliwia skanowanie stacjonarne oraz automatyczne na stole obrotowym. Skaner EinScan PRO HD posiada dodatkowe rozszerzenie kamerę HD umożliwiającą skanowanie bez znaczników z zwiększoną rozdzielczością.

 • OPROGRAMIOWANIE DO PROJEKTOWANIA SOLIDEDGE SHINING
  Najnowsze oprogramowanie SolidEdge 2019 stworzone specjalnie dla skanerów Shining3D, czyli SolidEdge SHINING posiada wszystkie niezbędne funkcjedo wykorzystania w inżynierii odwrotnej, projektowania generatywnego oraz przeprowadzsenia sy,ulacji MES. Oprogramowanie EXSCAN zostało zintegrowane z oprogramowaniem SolidEdge, tworząc razem kompletne rozwiązanie.


DANE TECHNICZNE:

Dokładność do 0,045 mm
Szybkość skanowania 3 000 000 pkt/s
Zakres pojedynczego skanu do 310×240 mm
Rozdzielczość 0,2 -3 mm
 • Einscan Pro
  ZWIĘKSZONA DOKŁADNOŚĆ
  I JAKOŚĆ SKANÓW

  Dokładność pojedynczego skanu
  w trybach stacjonarnych
  wynosi teraz 0,04 mm.

 • Einscan Pro
  NIEZASTĄPIONE W
  INŻYNIERII ODWROTNEJ

  Dzięki temu można odtworzyć
  uszkodzony obiekt lub
  zmodyfikować model 3D.

 • Einscan Pro
  PRECYZYJNA KONTROLA
  JAKOŚCI

  Przetwarza aż do 1 500 000
  punktów na sekundę w ręcznym
  trybie skanowania „Rapid”.

 • Einscan Pro
  KAMERA HD- AKCESORIA
  DO SKANERA

  Daje możliwość skanowania
  obiektów o nieskomplikowanej
  geometrii bez markerów

SZYBKI PRZEGLĄD REALIZACJI

Może przegląd realizacji pomoże Tobie w wyborze urządzenia:

JESTEŚ ZAINTERESOWANY?

Przedstaw nam swoje zapotrzbowanie, a my przgotujemy Tobie ofertę nie do odrzucenia.