Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na używanie plików cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Rozumiem

AUTOMOTIVE 3D

Odlewnictwo 3D

Aktualne zastosowanie druku i technologii 3D jest wszechstronne, na każdym poziomie tworzenia produktów, od koncepcji, poprzez prototyp na końcowych wyrobach skończywszy.

Możliwość zbadania na każdym etapie założeń projektowych z zastosowaniem obecnie dostępnych technologii druku pozwala na dobór rozwiązań wraz z zastosowaniem i doborem nowych materiałów, dających całkowicie nowe możliwości projektantom. Wykorzystuje się je zarówno w produkcyjnych firmach motoryzacyjnych, jak również u poddostawców oraz coraz częściej w warsztatach samochodowych.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Podzespoły do zabytkowych pojazdów

Realizowaliśmy na potrzeby warsztatu zajmującego się renowacją zabytkowych pojazdów podzespoły, które nie były dostępne na rynku wtórnych. Na podstawie otrzymanych zniszczonych elementów oraz odszukanych zdjęć, odtworzono pierwotny kształt detali i wydrukowano je na drukarce Makerbot.

Zastosowane materiały

FDM, SLA

Drukowane na drukarkach 3D:

Włączniki do zabytkowego pojazdu

Włączniki, to inny przykład zastosowania drukarek 3D. Na podstawie otrzymanego wzoru odtworzony został projekt elementu, wydrukowany prototyp na drukarce Makerbot 2, a następnie zaakceptowany wzór wydrukowany został i powielony z żywicy na drukarce SLA Form2. Obiekty zostały oszlifowane, polakierowane, natomiast oznaczenia wygrawerowane lasrem CO2.

Zastosowane materiały

FDM, SLA

Drukowane na drukarkach 3D:CHCESZ SKORZYSTAĆ NASZYCH USŁUG: DRUKOWANIA, SKANOWANIA CZY PROJEKTOWANIA 3D?


ZRÓB TO W 3 PROSTYCH KROKACH.

  1. WYPEŁNIJ ZNAJDUJĄCY SIĘ OBOK FORMULARZ. OPISZ, CZEGO PO NASZEJ USŁUDZE OCZEKUJESZ.
  2. DOŁĄCZ PLIK DO DRUKU LUB DOKUMENTACJĘ CZY ZDJĘCIE NA POTRZEBY PROJEKTU CZY SKANOWANIA
  3. JAK TYLKO OTRZYMASZ WYCENĘ ORAZ TERMIN REALIZACJI NA PODANEGO E-MAILA, WYSTARCZY ODESŁAĆ DO NAS AKCEPTACJĘ.


  4. JEŻELI ZAINTERESOWANY JESTEŚ DRUKARKĄ ALBO SKANEREM, TO NAPISZ NAM O TYM W UWAGACH, A SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ CELEM PRZEDSTAWIENIA OFERTY


JESTEM ZAINTERESOWANY:

0 MB / 20 MB

* wymagane pola