Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na używanie plików cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Rozumiem

STOMATOLOGIA 3D

Stomatologia 3D

Dzisiejsza stomatologia oraz protetyka wykorzystują technologię druku 3D w bardzo wielu zastosowaniach.

Najczęściej wykorzystywane są technologie SLA, DLP, PolyJet, dające najwyższą precyzję. Praktycznie w każdej jesteśmy w stanie uzyskać pożądane efekty, a o wyborze konkretnej technologii decydują przede wszystkim potrzeby konkretnego gabinetu, ilość wykonywanych modeli i zakres w jakim może wykorzystać technologie druku 3D oraz oferowane rozwiązania i materiały.

Wydruk modeli stomatologicznych, pozwala z wysoką precyzją ocenić szczegóły anatomiczne. Używa się do tego celu materiałów, które w dokładny sposób są w stanie oddać cyfrowy model dentystyczny. Nadaje się do produkcji łuków, półłuków itp. Jednocześnie stał się podstawą do tworzenia alignerów w 4 krokach.

  1. PLANOWANIE CYFROWEGO LECZENIA
  2. WYDRUK MODELU
  3. TERMOFORMOWANIE
  4. DOSTOSOWANIE I DOSTARCZENIE PACJENTOWI GOTOWEGO PRODUKTU

Obecnie, rynek alignerów i uchwytów jest szybko rozwijającą się dziedziną ortodoncji. Dzięki najnowszym osiągnięciom technologicznym w dziedzinie oprogramowania CAD i druku 3D, teraz każde laboratorium lub praktyka może dodać tę cenną usługę przy niewielkich nakładach początkowych i produkować alignery i elementy ustalające we własnym zakresie.

Szybka i opłacalna produkcja odbywa się dzisiaj przy użyciu drukarek 3D. Modele dentystyczne wykonane w tej technologii druku, muszą być wydajne, szybkie i niezawodne. Dzięki drukarkom, można drukować modele z dnia na dzień, a mniejsze, szybsze konstrukcje w ciągu dnia, minimalizując czas i maksymalizując dzięki temu wydajność. Do tego mamy dzisiaj dużą łatwość rozbudowy naszego potencjału produkcyjnego, bez konieczności inwestowania ogromnych środków (zależnie od wybranej technologii).


Poszukujesz więcej informacji?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Stomatologia 3D

Stomatologia 3D

ŻYWICA BIOKOMPATYBILNA KLASY I

Tworzenie precyzyjnych prowadnic chirurgicznych, ułatwiających pozycjonowanie implantów, przy użyciu żywicy biokompatybilnej klasy I

Stomatologia 3D

ŻYWICA BIOKOMPATYBILNA KLASY IIa

Twórz z długotrwale przejrzystego, biozgodnego materiału, szyny i osłony okluzyjne. Do tego celu przygotowaną mamy żywice biokompatybilne klasy IIa.

Stomatologia 3D

ŻYWICA SZARA

Precyzyjny materiał do modelowania ogólnego przeznaczenia. Dzięki matowemu wykończeniu powierzchni, nieprzezroczystemu wyglądowi i precyzyjnym detalom, szara żywica jest używana przez różne gałęzie przemysłu do druku 3D w mocnych, precyzyjnych modelach i prototypach.


Stomatologia 3D

ŻYWICA WOSKOWANA

Bardzo dokładny materiał do odlewania i tłoczenia koron, mostów i RPD. Testowane przez techników dentystycznych, Castable Wax Resin zapewnia dokładne, szczelne marginesy i zawiera 20% wosku do niezawodnego odlewania z czystym wypaleniem.

Odbudowy odlewów i tłoczeń są standardową praktyką od dziesięcioleci, ale wiele laboratoriów dentystycznych nie było w stanie zintegrować ich z cyfrowymi przepływami pracy ze względu na wysoki koszt i złożoność istniejących rozwiązań CNC i druku 3D. Obecnie łączymy to, co najlepsze w obu światach, i umożliwiamy laboratoriom dentystycznym tworzenie bardzo dokładnych wzorów, ze spójnym i niezawodnym cyfrowym przepływem pracy oraz łatwymi w obsłudze maszynami.


Poszukujesz więcej informacji?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Długoterminowe biokompatybilne cyfrowe żywice dentystyczne klasy II umożliwiają specjalistom dentystycznym dokładne i niezawodne wykonywanie protez 3D z pełnym nadrukiem.

  • Używaj żywicy dentystycznej do podstaw protez i prób
  • Używaj żywicy dentystycznej do zębów dentystycznych.

Protezy tymczasowe, dostarczane tego samego dnia po niskich kosztach. Próby protezy w celu zapewnienia ostatecznych protez. Oba te rozwiązania znacznie poprawiają doświadczenia pacjentów i pozwalają uniknąć kosztownych zmian, a oba są możliwe dzięki drukarkom 3D.

Drukuj podstawy protez wszystkich typów z biokompatybilnym materiałem klasy IIa, który wykazuje znacznie niższe współczynniki kurczliwości w porównaniu do konwencjonalnych materiałów frezowanych PMMA. W połączeniu z koroną i mostem klasy IIa o preferowanym odcieniu można tworzyć pełne zestawy tymczasowych protez, które można nosić przez cały rok.


Poszukujesz więcej informacji?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Stomatologia 3DCHCESZ SKORZYSTAĆ NASZYCH USŁUG: DRUKOWANIA, SKANOWANIA CZY PROJEKTOWANIA 3D?


ZRÓB TO W 3 PROSTYCH KROKACH.

  1. WYPEŁNIJ ZNAJDUJĄCY SIĘ OBOK FORMULARZ. OPISZ, CZEGO PO NASZEJ USŁUDZE OCZEKUJESZ.
  2. DOŁĄCZ PLIK DO DRUKU LUB DOKUMENTACJĘ CZY ZDJĘCIE NA POTRZEBY PROJEKTU CZY SKANOWANIA
  3. JAK TYLKO OTRZYMASZ WYCENĘ ORAZ TERMIN REALIZACJI NA PODANEGO E-MAILA, WYSTARCZY ODESŁAĆ DO NAS AKCEPTACJĘ.


  4. JEŻELI ZAINTERESOWANY JESTEŚ DRUKARKĄ ALBO SKANEREM, TO NAPISZ NAM O TYM W UWAGACH, A SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ CELEM PRZEDSTAWIENIA OFERTY


JESTEM ZAINTERESOWANY:

0 MB / 20 MB

* wymagane pola