Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na używanie plików cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Rozumiem

JUBILERSTWO 3D

Jubilerstwo 3D

Druk 3D to obecnie doskonały wybór dla pracowni jubilerskich.

Bogata gama materiałów, daje zarówno możliwość wykonywania prototypów, z żywic modelowych, dzięki którym, w krótkim czasie możemy się przekonać o naszym projekcie, dopasowaniu kamienia i pozwoli ocenić wzór. Jednak gama materiałów do wypalania castable, pozwala w krótkim czasie zamienić model w odlew i po jego wykończeniu otrzymać końcowy wyrób. Jest to doskonałe narzędzie przy realizacji projektów na żądanie, gdzie możemy praktycznie na zamówienie wykonać zarówno indywidualny produkt, dostosować produkt do indywidualnych wymagań, jak również dostosować rozmiar np. obrączki czy pierścionka.

Dla produkcji, możemy użyć żywicy HIGH TEMP, która umożliwi wykonanie gumy jubilerskiej do wielokrotnych odlewów woskowych.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Biżuteria do sklepu internetowego

Na zamówienie sklepu internetowego, przygotowaliśmy projekt biżuterii srebrnej, opartej o wzory otrzymane od Klienta. Zostały uprzestrzennione w technice 3D, następnie wydrukowane z żywicy catable. Wydruk posłużył do bezpośredniego odlewu ze srebra. Po oczyszczeniu otrzymaliśmy gotowy produkt.

Zastosowane materiały

SLA

Drukowane na drukarkach 3D:CHCESZ SKORZYSTAĆ NASZYCH USŁUG: DRUKOWANIA, SKANOWANIA CZY PROJEKTOWANIA 3D?


ZRÓB TO W 3 PROSTYCH KROKACH.

  1. WYPEŁNIJ ZNAJDUJĄCY SIĘ OBOK FORMULARZ. OPISZ, CZEGO PO NASZEJ USŁUDZE OCZEKUJESZ.
  2. DOŁĄCZ PLIK DO DRUKU LUB DOKUMENTACJĘ CZY ZDJĘCIE NA POTRZEBY PROJEKTU CZY SKANOWANIA
  3. JAK TYLKO OTRZYMASZ WYCENĘ ORAZ TERMIN REALIZACJI NA PODANEGO E-MAILA, WYSTARCZY ODESŁAĆ DO NAS AKCEPTACJĘ.


  4. JEŻELI ZAINTERESOWANY JESTEŚ DRUKARKĄ ALBO SKANEREM, TO NAPISZ NAM O TYM W UWAGACH, A SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ CELEM PRZEDSTAWIENIA OFERTY


JESTEM ZAINTERESOWANY:

0 MB / 20 MB

* wymagane pola